Hai si noi la Motopetrecere!
Mergem pe bicicleta pina acolo, stam la cort, iar ziua facem plimbari prin muntii Macin.
Cei de la Seawolves MC Tulcea se ocupa de organizarea locatiei si de buna-dispozitie a participantilor: Va fi muzica, bors de peste, gratare cu mici si alte carnareturi, BERE MULTA, paza pt doamnele cu 2 roti, etc.
Facem de o masina care sa care bagajele voluminoase, iar noi sa ne bucuram de pedalat?
Cine e doritor sa subscrie si sa ne organizam, PLecarea poate sa fie chiar de vineri (adica azi:) )
PS: vor fi mai multi biciclisti prezenti, tulceni, galateni, braileni, s.a.