Bine ai venit, Vizitator
Utiliztor: Parolă Amintește-mă
  • Pagină:
  • 1
  • 2

SUBIECT:

Hai cu bicicleta in Vama Veche (editia a-ll-a )... acum 10 ani 1 lună #21040

  • Geoopsy
  • Avatarul lui Geoopsy Autor Subiect
  • Deconectat
  • Membru CCG
  • Membru CCG
  • 0742038430
  • Postări: 547
  • Karma: 16
  • Mulțumiri primite: 413
Am ajuns cu bine la Lehiu. Am tras "ca un caine", pe un vant din fata, turbat, dar a meritat... 175 de km.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: ciprian, donygrec, catalin

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

...Lant intins...

Hai cu bicicleta in Vama Veche (editia a-ll-a )... acum 10 ani 1 lună #21042

  • l.atanasiu
  • Avatarul lui l.atanasiu
  • Deconectat
  • Membru CCG
  • Membru CCG
  • E o masura in toate
  • Postări: 1337
  • Karma: 22
  • Mulțumiri primite: 489

Geoopsy a scris: Am ajuns cu bine la Lehiu. Am tras "ca un caine", pe un vant din fata, turbat, dar a meritat... 175 de km.

Greu, f. greu Geoopsy, mai ales dacă ești singur! De acum însă, fiind în grup pare mai ușor. Sunt sigur că vei duce la bun sfârșit întrecerea cu tine, dragul meu :)!
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Geoopsy

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Hai cu bicicleta in Vama Veche (editia a-ll-a )... acum 10 ani 1 lună #21043

  • muti
  • Avatarul lui muti
  • Deconectat
  • Membru CCG
  • Membru CCG
  • Postări: 3072
  • Karma: 19
  • Mulțumiri primite: 1815
Numai bine te-ai incalzit pentru zilele urmatoare.
Gud lack. ;)
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: Geoopsy

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

  • Pagină:
  • 1
  • 2
Timp creare pagină: 0.044 secunde

Suntem pe Strava