Bine ai venit, Vizitator
Utiliztor: Parolă Amintește-mă
  • Pagină:
  • 1

SUBIECT: Cum resetezi centura de puls.

Cum resetezi centura de puls. acum 1 an 3 luni #21940

• ciprian
  • Avatarul lui ciprian Autor Subiect
  • Deconectat
  • Membru CCG
  • Membru CCG
  • Postări: 4406
  • Mulțumiri primite: 1233
Aveam ceva timp de cind nu mai mergea monitorizarea pulsului . Nu mai transmitea centura de puls la GPS. Am inlocuit bateria si tot nu mergea. Am umblat la GPS , crezind ca am umblat la setari dar nimic, mergea cu alta centura. Asa ca am inceput sa rascolesc netul dupa inventii. Si uite ca am gasit ceva care spre surprinderea mea a si mers. acuma nu mai stiu care a dat rezultate, ca am facut mai multe incercari si toate diferite. Am scos bateria din centura, am intors-o invers si am pus-o inapoi, apoi am luat o agrafa care sa nu aibe vopsea pe ea, sa fie metal curat si am pus cite un capat al agrafei pe cele 2 lamele de la centura pentru circa 6 secunde. Dupa fiecare incercare monteaza bateria in aparat , unezeste o zona de pe piept si lipeste centura de piele. La mine a mers.
Următorul utilizator(ori) v-au spus Mulțumesc: donygrec, Aurelian

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Cum resetezi centura de puls. acum 1 an 3 luni #21972

• muti
  • Deconectat
  • Membru CCG
  • Membru CCG
  • Postări: 2892
  • Mulțumiri primite: 1612
:blink:
M-ai pierdut la faza cu bateria.
"Am scos bateria din centura, am intors-o invers si am pus-o inapoi ... Dupa fiecare incercare monteaza bateria in aparat".
Nu spui momentul cand ai scos bateria si cum ai montat-o.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

• Pagină:
  • 1

Sărbătoriți

cosmin sărbătorește astăzi (23) , revel sărbătorește în 3 zile (39) , tavy_gl sărbătorește în 3 zile (50) , ultrak sărbătorește în 6 zile (32)
Timp creare pagină: 0.194 secunde

Suntem pe Strava

Sponsori

© 2017 Clubul de Ciclism Galați. Toate drepturile rezervate. Utilizează machetă dezvoltată de către JoomShaper